ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Προκηρύσσονται νέες θέσεις Πρακτικής Άσκησης στην «VW Αφοί Φιλοσίδη α.ε».

Η εταιρεία «VW Αφοί Φιλοσίδη α.ε.» με έδρα την Αθήνα ζητεί τελειόφοιτο ή πτυχιούχο Πανεπιστημίου-ΤΕΙ-ΙΕΚ για να πραγματοποιήσει την πρακτική του άσκηση ως «Υπάλληλος Λογιστηρίου». Περιγραφή θέσης πρακτικής άσκησης: Υπάλληλος Λογιστηρίου Οι Πρακτικά Ασκούμενοι θα Εκπαιδευτούν: Σε λογιστικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλές γνώσεις Η/Υ (WORD, EXCELL κλπ) & Γρήγορη Δακτυλογράφηση Θέσεις Πρακτικής Άσκησης: 1 θέση Τελειόφοιτοι – Πτυχιούχοι: Πανεπιστημίου […]

Default avatar

Guest Author

18 Μαΐου, 2017

Η εταιρεία «VW Αφοί Φιλοσίδη α.ε.» με έδρα την Αθήνα ζητεί τελειόφοιτο ή πτυχιούχο Πανεπιστημίου-ΤΕΙ-ΙΕΚ για να πραγματοποιήσει την πρακτική του άσκηση ως «Υπάλληλος Λογιστηρίου».

Περιγραφή θέσης πρακτικής άσκησης:

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Οι Πρακτικά Ασκούμενοι θα Εκπαιδευτούν:

Σε λογιστικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα:

Πολύ καλές γνώσεις Η/Υ (WORD, EXCELL κλπ) & Γρήγορη Δακτυλογράφηση

Θέσεις Πρακτικής Άσκησης:

1 θέση

Τελειόφοιτοι – Πτυχιούχοι:

Πανεπιστημίου – ΤΕΙ – ΙΕΚ

Αίτηση: Κάντε την αίτηση σας αποστέλλοντας βιογραφικό στο e- mail: logistirio@filosidis.gr

ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ

Διακοπές στην Αλβανία ψηφίζουν οι Έλληνες, ρίχνουν άκυρο στα ακριβά νησιά της Ελλάδας!

SPILL THE TEA

Σε άλλα νέα, η Sydney Sweeney κάνει tour στα ελληνικά νησιά και όλοι την ψάχνουν!

ΕΛΛΑΔΑ

Οι 10 πιο περιζήτητοι εργοδότες στον κλάδο της Τεχνολογίας στην Ελλάδα!

ΕΛΛΑΔΑ

Οι μισοί Έλληνες δεν θα πάνε φέτος διακοπές λόγω ακρίβειας σε εισιτήρια και διαμονή!

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ

Μηχανογραφικό 2024: Απόψε τα μεσάνυχτα ανοίγει η πλατφόρμα – Μέχρι πότε η υποβολή του!

Ο Zac Efron αποκάλυψε την αιτία για το παραμορφωμένο του πρόσωπο και νιώσαμε άσχημα!

hashtag

BEST_OF_THE_INTERNET