Θα ομολογήσω πως τις τελευταίες δύο εβδομάδες έχω κολλήσει με το Power of Love. Εννοείται δεν χάνω επεισόδιο και εννοείται πως δεν συμπαθώ τη Σοφία, αλλά αυτό θα το αναλύσουμε σε κάποιο επόμενο άρθρο! Don’t judge me είναι το guilty pleasure μου και επίσης μου γλιτώνει άπειρο χρόνο από το σκρολάρισμα στο TikTok, αφού έχουν πάει όλοι εκεί.
Ωστόσο αν σου παραφάνηκαν γνώριμες οι φάτσες, και όχι μόνο από το TikTok, τότε θα σου πω πως έχεις δίκιο.
Είδαμε την Ειρήνη να έχει πάρει σβάρνα τρία reality για να βρει τον έρωτα, αλλά δεν είναι η μόνη! Τον έρωτα ψάχνει και ο Αργύρης Αβραάμ – ο Κρητικός με τις μαντινάδες, αν σου λέει κάτι –, ο οποίος ένα χρόνο πριν μπει στο σπίτι του PoL, είχε εμφανιστεί… στο First Dates φυσικά.
@argyrisavramm Μπράβο Φαίδων πλήρωσε 😂😂😂 #firtsdates #mpesfypgamw #viral #foryoupage #argyrisavram #foryou #love
Το παράδοξο είναι πως σε εκείνο το ραντεβού ο Αργύρης έριξε ακυράκι και έβαλε την κοπέλα friendzone (η γλυκούλα έκλαιγε στο τέλος), παρόλο που φαινόταν να πηγαίνει καλά… *γκούχου μάλλον ήθελε μεγαλύτερη γκάμα και αποφάσισε να μπει σε σπίτι με 6 κοπέλες, για να παρακαλάει τη Σωτηρία να του δώσει σημασία γκούχου*
Meanwhile, εγώ που σκέφτομαι πόσο γαμ@το θα ήταν το ραντεβού του Αργύρη στο First Dates να τύχαινε με την Ειρήνη και έπειτα να συναντιόνταν ξανά στο σπίτι του PoL. Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις, καθώς το Ειρηνάκι έχει εκδηλώσει έντονο ενδιαφέρον για το πρόσωπό του.
Μήπως να γίνει ένα crossover episode των δύο reality ρε παιδιά; Μα όλα εγώ θα τα σκέφτομαι πια;
Όπως και να έχει, απ’ ό,τι κατάλαβες έχουμε να δούμε πολλά ακόμα και είμαι σίγουρη πως και τους επόμενους παίκτες που θα μπουν σταδιακά, όλο και κάπου θα τους έχει πάρει το μάτι μας… Λες να μπει η Αθηνά New York;! Θα δείξει…