Με το άκουσμα των λέξεων ‘One Direction‘ σου έρχονται flashbacks από τα εφηβικά σου χρόνια που ανέλυες τα μαλλιά του Liam και του Harry και που το μισό σου δωμάτιο καλυπτόταν από την αφίσα της απόλυτης 5άδας. Ξέρω, όταν τράβηξαν ξεχωριστούς δρόμους ένιωσες έναν μεγάλο πόνο στην καρδούλα σου κι ακόμα, πού και πού, πονάει αυτό το breakup.
Δυστυχώς δεν έρχομαι με είδηση για επανασύνδεση, αλλά με το πρώτο πάρτι ‘One Direction Night’ στην Αθήνα στις 5 Μαΐου, που είναι το αμέσως επόμενο όνειρο κάθε Directioner!
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Η περιγραφή του event, πίσω από το οποίο κρύβεται η Μαριτίνα Μαρκούτσογλου, αναφέρει:
Quiz time: Ποιο ήταν το μεγαλύτερο boy band breakup που σε πλήγωσε; Αν η απάντηση σου είναι οι One Direction τότε θα απολαύσεις αυτό το πάρτι με όλη σου την ψυχή! Μια video playlist θα σε φέρει σε συναυλιακό mood και θα απολαύσουμε όλη τους τη δισκογραφία.
Δηλαδή τι, μας λες ότι έχουμε την ευκαιρία να τραγουδήσουμε όλο το ‘Up All Night’;!
Στις 5 Μαΐου σας περιμένω στο Death Disco (Ωγύγου 16 και Λεπενιώτου 24,Ψυρρή) λίγα λεπτά από μετρό στο Μοναστηράκι και από τον ηλεκτρικό του Θησείου. Μην το χάσεις!
Η Μαριτίνα, όπως κι εμείς, παραδέχεται ότι ανυπομονεί γι’ αυτό το epic πάρτι και πως ήταν κάτι που ήθελε να κάνει χρόνια, καθώς έχει ιδιαίτερη αδυναμία στο συγκρότημα. Πες μου τώρα πως δεν ταυτίζεσαι κι εσύ;!
«Περιμένω πώς και πώς να δω παλιές αλλά και καινούριες φαν που θέλουν να μάθουν για το συγκρότημα αυτό, που ανήκαν κάποτε οι τωρινοί αγαπημένοι τους τραγουδιστές Harry Styles, Niall Horan κλπ.», συμπληρώνει και μας προετοιμάζει για ένα συγκινητικό meet up με κύριο θέμα το boy band με το οποίο μεγαλώσαμε.
Είσαι έτοιμ@ να μείνεις up all night και να χορέψεις σαν τον Niall;
Πληροφορίες
Πού: Death Disco (Ωγύγου 16 και Λεπενιώτου 24,Ψυρρή)
Πρόσβαση: ΜΕΤΡΟ – ΣΤΑΘΜΟΣ ΘΗΣΕΙΟ