Αφού τελειώσαμε τα νέα επεισόδια του ‘Bridgerton’, σειρά θα πάρουν εκείνα του ‘Maestro’, που σε λίγη ώρα θα βρίσκονται στο μενού του Netflix. Σήμερα το binge watch έφτασε άλλα επίπεδα η αλήθεια είναι.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Το μόνο καλό στην ταυτόχρονη κυκλοφορία των νέων σεζόν και των δύο σειρών, είναι ότι το ‘Bridgerton’ βρίσκεται στην πλατφόρμα από το πρωί με το part 1, ενώ η ελληνική σειρά θα μπει στις 22:40, την ώρα δηλαδή που θα κάνει πρεμιέρα και στο Mega. Στη streaming πλατφόρμα ωστόσο δε θα βρούμε μόνο το πρώτο επεισόδιο του ‘Maestro’, αλλά και τα 6 επεισόδια του κύκλου.
(Κάποιος να προετοιμάσει τους οφθαλμίατρους για την αυριανή αύξηση στα ραντεβού. 😬)
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Όπως άφησε να εννοηθεί το τέλος του πρώτου κύκλου αλλά και σύμφωνα με πληροφορίες, η 2η σεζόν θα έχει πολλές εξελίξεις, ενώ θα προστεθεί και ένας νέος χαρακτήρας που θα παίξει σημαντικό ρόλο στην υπόθεση. Κάπου εδώ να πούμε ότι η σειρά δε θα τελειώσει ακόμα, καθώς έχει προγραμματιστεί να κυκλοφορήσει άλλη μία σεζόν, με 4 μόλις επεισόδια. Αυτή μάλιστα δε θα αργήσει καθόλου να έρθει, αφού το φθινόπωρο αναμένεται να φτάσει στις οθόνες μας.
Και μια τελευταία παράκληση από το crew της παραγωγής, που εκπροσωπεί όσους θα δουν τη νέα σεζόν από τα εβδομαδιαία επεισόδια του Mega, μην σποϊλάρετε folks, δεν είναι ωραίο!
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.