Απ’ οτι φαίνεται, η τρέλα με τον Γιώργο Αγγελόπουλο καλά κρατεί. Κάποιοι στοιχημάτιζαν πως θα ξεφουσκώσει το όλο θέμα μία εβδομάδα μετά το τέλος του Survivor. Ο Ντάνος όμως, είναι ακόμη εδώ και μάλιστα στα καλύτερά του!
Δεν είναι τυχαίο άλλωστε, πως τα περιοδικά τον τραβολογούν από τη μια φωτογράφιση στην άλλη. Μολις πριν από μια βδομάδα, έκανε post στο Instagram του, μία εικόνα από το shouting για λογαριασμό του ένθετου “Thema People”.
https://www.instagram.com/p/BXpfqpcA41s/?taken-by=danos_ga
Ακολούθησε δύο ημέρες μετά, προαναγγείλοντας το εξώφυλλο του Down Town που κυκλοφορεί στα περίπτερα από χθες, Τρίτη κι όπως ήταν αναμενόμενο, έχει γίνει ανάρπαστο.
https://www.instagram.com/p/BXu12KagIrM/
Και πώς να μη γίνει ανάρπαστο, από τη στιγμή που στο εξώφυλλό του ο Ντάνος μοιράζει «εγκεφαλικά»;
https://www.instagram.com/p/BXx4qs-DiY4/
Οι φαν του μάλιστα, προχώρησαν σε δημοσίευση ορισμένων από τις φωτογραφίες που περιέχονται στο περιοδικό:
https://www.instagram.com/p/BXx-MixDipp/?taken-by=aggelopoulos_fans
Ενώ κυκλοφορεί και βιντεάκι από την εν λόγω φωτογράφιση…
https://www.instagram.com/p/BXv2fI-jqVQ/
Για πείτε λοιπόν, πώς το βλέπετε το αγόρι μας;