Όπως κάθε καλοκαίρι, έτσι και φέτος η HELL ENERGY μας εκπλήσσει με νέες limited edition γεύσεις του ενεργειακού ποτού της. Φέτος, το HELL Summer Cool Black Cherry και το HELL Summer Cool Mangosteen–Pomelo, με την τροπική τους γεύση, θα απογειώσουν το καλοκαίρι σου!
Με την πρώτη γουλιά, το HELL Summer Cool Black Cherry σου προσφέρει τη μοναδική γλυκόξινη γεύση τού μαύρου κερασιού σε συνδυασμό με όλα τα καλοκαιρινά αρώματα που χρειάζεσαι για να αναζωογονηθείς. Θα το βρεις στο κουτάκι με το έντονο μωβ χρώμα που θα ταιριάξει απόλυτα με το καλοκαιρινό σου λουκ.
Το HELL Summer Cool Mangosteen – Pomelo ήρθε για να απογειώσει τον ουρανίσκο σου, συνδυάζοντας τις εκρηκτικές γεύσεις δύο εξωτικών φρούτων. Η γλυκιά γεύση του τροπικού Μανγκοστίν σε συνδυασμό με τη γλυκόξινη του πόμελο – είδος κίτρου που μοιάζει με γκρέιπφρουτ – θα σου δώσει την αίσθηση ότι βρίσκεσαι σε κάποιο εξωτικό νησί. Θα βρεις το νέο HELL Summer Cool Mangosteen-Pomelo στο πορτοκαλί κουτάκι του, έτοιμο να σε «ταξιδέψει» σε μια μαγευτική παραλία.
Όλα τα ενεργειακά ποτά της HELL ENERGY περιέχουν την κλασική περιεκτικότητα σε καφεΐνη 32mg/100ml, σχεδόν 90% υψηλής ποιότητας νερό, πραγματική κρυσταλλική ζάχαρη που προσφέρει ενέργεια, 5 είδη βιταμινών Β και ανθρακικό, ενώ δεν περιέχουν συντηρητικά.