Περισσότερα από 110.000 άτομα μαζεύτηκαν σε συγκεκριμένο μέρος της Αθήνας και όχι… δεν είχε ούτε αγώνα Champions League, ούτε ψηφιζόταν κάποιο μνημόνιο ή πολυνομοσχέδιο.
Από τις 23 έως τις 26 Ιουνίου, ένα στολίδι για την πόλη της Αθήνας άνοιξε τις πύλες του για το κοινό και πρόκειται για το Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος, το οποίο βρίσκεται στο Φαληρικό Δέλτα.
Στον χώρο του ΚΠΙΣΝ θα φιλοξενηθούν κι επίσημα η Εθνική Λυρική Σκηνή με την Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος, σε έναν χώρο που πλαισιώνεται με ένα από τα μεγαλύτερα πάρκα της χώρας.
Όπως καταλαβαίνεται, το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος αποτέλεσε ένα viral για το ελληνικό ίντερνετ, αφού στα Social media αυτές τις 4 και όχι μόνο μέρες είδαμε ένα σωρό φωτογραφίες.
Μαζέψαμε τις καλύτερες φωτογραφίες που είδαμε αυτές τις μέρες και σας τις παρουσιάζουμε: