Δεν ξέρω πόσοι από εσάς βλέπετε τις αγαπημένες σας σειρές με υπότιτλους, όσοι όμως δεν το κάνετε ήρθε η ώρα! Δεν θα επιχειρηματολογήσω επί τούτου, θα το κάνουν οι παρακάτω εικόνες αυτό για μένα, μιας και τα λόγια είναι περιττά. Τα παιδιά που ασχολούνται με αυτό προσθέτουν την δική τους πινελιά στη μετάφραση και το αποτέλεσμα είναι… μεγαλειώδες!
![](https://www.neopolis.gr/wp-content/uploads/2024/07/flowers-1024x683.webp)
ΚΟΥΛΟΥΠΟΥ
Πώς να επιλέξεις τα κατάλληλα λουλούδια για κάθε ξεχωριστή περίσταση;